ZDRAVÝ PROSTOR

Centrum diagnostiky obytného prostoru

 

 

ZATUCHLÝ VZDUCH - LIKVIDACE ZATUCHLINY

 


     Pro efektivní odstranění zatuchliny v interiéru nestačí jen zasáhnout pouze lokálně proti nejpravděpodobnějšímu ohnisku jejího vzniku, nýbrž je nevyhnutelně nutné "vyléčit" celý zasažený uzavřený prostor (byt, dům, chalupu, provozovnu apod.)

    Ke spolehlivé  likvidaci zatuchlého zápachu v uzavřeném prostoru Centrum ZDRAVÝ PROSTOR využívá technologii celoprostorového 3D rozptýlení účinného nano-polymeru ZP-AP5 ve formě aerosolu (mlhy).  Molekuly účinného nano-polymeru jsou generátorem aerosolu rozfoukány do celého interiéru a zde v ovzduší obalí a zlikvidují molekuly zapáchajících škodlivin. Během dalších cca 30 minut dojde k usazení aktivního nano-polymeru na všechny povrchy v interiéru a k jeho zaschnutí do podoby neviditelné nano-vrstvy, která po dobu následujících  čtyř týdnů nadále aktivně likviduje zápachy, škodlivé bakterie, viry, spóry plísní, roztoče  apod. Tím efektivně dochází k zásadnímu "resetu" ovzduší v celém obytném prostoru.
 
    Aktivní nano-polymer ZP-AP5 nezapáchá, je pro zdraví lidí, zvířat i rostlin neškodný a po zaschnutí je neviditelný a neničí (nebělí) ošetřené povrchy. Aplikaci je možné provádět za přítomnosti osob a není k ní potřeba provádět žádnou náročnou přípravu (stačí připojení k běžné elektrické zásuvce 230 V).
Kompletní ošetření prostoru běžného rodinného bytu zabere zhruba jednu hodinu času. Po zaschnutí nano-vrstvy účinné látky je vhodné byt důkladně vyvětrat.

   Provedením  3D aplikace účinného nano-polymeru je v interiéru dosaženo nejen eliminace nepříjemné zatuchliny, ale dochází zároveň  k celoprostorové likvidaci virů, bakterií a roztočů a tím k významnému ozdravění ovduší v celém uzavřeném prostoru.

 

   Aplikace "3D zdravotního resetu" je vhodná i jako prevence šíření virové (chřipkové) nákazy v pracovních či školních kolektivech i ve zdravotnických zařízeních, nebo jako dlouhodobě velmi účinné a zároveň snadno aplikovatelné hygienické řešení například pro sociální ústavy, zařízení pro seniory apod.  

Více o službě "3D zdravotní reset" zde .

Máte-li zájem o bližší informace, konzultaci, nebo objednání služeb, klikněte  zde .