ZDRAVÝ PROSTOR

Centrum diagnostiky obytného prostoru

 

ZDRAVÁ FIRMA

 

Vážený pane řediteli/paní ředitelko,

víte, o kolik peněz vás připraví desetidenní onemocnění vašeho klíčového pracovníka sezónním virovým onemocněním nebo chřipkou?
Má v tomto kontextu pro vás smysl předcházet šíření takových nemocí ve Vaší firmě účinným a snadno dostupným preventivním opatřením? My věříme, že ano - a proto jsme pro Vás připravili následující řešení:

     Centrum ZDRAVÝ PROSTOR jednorázovým celoprostorovým 3D rozptýlením účinného nano-polymeru  ZP-AP5 ve formě aerosolu eliminuje v ovzduší vaší firmy škodlivé viry, bakterie, roztoče apod. Aktivní molekuly aerosolu ve vzduchu obalí a eliminují i spóry plísní a ostatních škodlivin, takže současně odstraní i různé charakteristické (například zatuchlé) zápachy. Po usednutí  na površích nano-polymer do 30.minut zaschne a v celém interiéru vytvoří neviditelnou aktivní nano-vrstvu, která po dobu dalších zhruba čtyř týdnů dále likviduje škodliviny. Nano-polymer ZP-AP5 je při rozptýlení i zaschnutí neviditelný, nezapáchá, neničí (nebělí) žádné povrchy a neškodí zdraví lidí, zvířat ani rostlin.
Takže nyní poupravme úvodní otázku: Kolik peněz ušetříte a vyděláte, když vy i vaši lidé budete díky rozhodnému uskutečnění tohoto opatření zdravější?

A ještě, prosím, dovolte jednu doplňující otázku:
Víte, jak na první pohled rozeznáte pracovníka zdravé firmy? Podle pozitivní energie, která z něho vyzařuje.
Ztratil-li však některý váš pracovník tuto energii, znamená to, že jste si vybrali špatného člověka? Ještě chvilku zadržte ve svém úsudku! Vždyť co když o svoji energii přišel jen proto, že vy jste mu v dobré víře vykázali pracovní židli, která se nachází nad škodlivou geopatogenní zónou a ta jej po čase o jeho energii a možná i zdraví připravila?  A přitom by stačilo jen o malý kousek posunout jeho pracovní stůl a tento pracovník vám  opět "rozkvete" a vydělá vám spoustu peněz! A jedná se jen o tohoto člověka? Co když je ve vaší firmě takových lidí víc? Co když i vás samotného vliv geopatogenní zóny plíživě a vytrvale obírá o vaši energii? Kolik je to ztraceného zisku? A možná i zdraví?
Centrum ZDRAVÝ PROSTOR provádí detekci škodlivých geopatogenních zón na pracovištích. Na základě  doporučení služby můžete pouhým přesunutím pár kousků kancelářského nábytku získat pro firmu spoustu nové pozitivní energie.  

Dá se tedy mluvit o "komplexním zdravotním resetu" vašeho firemního prostoru.
Do koompletního 3D ošetření firemního prostoru na ploše do 100 m2 (výšky do 3,5 m)  nano-polymerem ZP-AP5 zainvestujete jen  2.190,- Kč ( s detekcí geopatogenních zón 3.165,- Kč), při větší ošetřované ploše Vám připravíme individuální nabídku.

Souhlasíte s námi, že toto kompletní ozdravení prostoru vaší firmy, prémiově doplněné o provedení detekce škodlivého působení  goepatogenních zón,  je dobrá investice k podpoření plného tvořivého potenciálu vašich pracovníků?

Děkujeme Vám za Vaši důvěru.

tým Centra ZDRAVÝ PROSTOR

 

Máte-li zájem o více informací, konzultaci, nebo objednání služeb, klikněte, prosím, zde .